Друк плакатів: швидко, доступно, бездоганно

Плакати є широко використовуваними рекламними носіями, як для зовнішньої, так і для інтер’єрної реклами. Їх охоче використовують в якості вивісок і для оформлення вітрин, торговельних залів, офісів. Невисока вартість і простий монтаж-демонтаж дають можливість оформляти плакатами короткочасні заходи – акції, виставки, презентації. При цьому найбільш інформативними і легкими в сприйнятті є плакати, виготовлені методом широкоформатного друку.

Наша компанія пропонує клієнтам послуги з широкоформатного друку плакатів для інтер’єрної та зовнішньої реклами, створені на професійному обладнанні з застосуванням сучасних, стійких до будь-яких зовнішніх впливів матеріалів.

Вибір матеріалу і додрукарська підготовка

Цей етап є початковим у виготовленні плаката. Залежно від того, в яких умовах буде експлуатуватися виріб, вибирається найбільш підходящий матеріал, придатний для обробки на широкоформатному принтері – плоттері: для використання в приміщеннях підійдуть щільний папір, шовк, полотно, фотопапір, «самоклейка», папір зі світловідбиваючим ефектом. Для зовнішнього застосування слід вибирати більш міцні матеріали – вінілову плівку, банерну ПВХ тканину, захисну будівельну сітку.

Далі необхідно розробити макет майбутнього плаката і підібрати оптимальне колірне рішення. Тут слід враховувати той факт, що внутрішня реклама призначена для вивчення зблизька. В цьому випадку вирішальну роль відіграє чіткість і деталізованність зображення, тому потрібно приділити увагу високій роздільній здатності друку.

Зовнішня реклама, як правило, сприймається з більшої відстані, а значить, доцільно зробити акцент на яскравості і помітності, роздільна здатність тут не має особливого значення. До того ж для друку зовнішніх плакатів ми застосовуємо спеціальні сольвентні чорнила, стійкі до впливу вологи, ультрафіолетових променів і тертю. Ще однією перевагою цих чорнил є яскраві кольори, які в умовах міської експлуатації, коли плакат покриває шар пилу, все одно залишаються помітними і помітними.

Друк та післядрукарська обробка

Після того, як макет готовий і матеріали обрані, можна приступати безпосередньо до реалізації проекту. Наша компанія здійснює широкоформатний друк плакатів на сучасних цифрових плоттерах, здатних за короткий час обробити значні обсяги плакатного матеріалу. Тому навіть якщо ви замовляєте досить великий тираж продукції – замовлення буде виконано найближчим часом.

На фінальному етапі проводиться післядрукарська обробка готового зображення: зварюються або склеюються плакати великого формату, видрукувані фрагментами, проводиться захисне ламінування виробів, при необхідності встановлюються люверси і проклеюються кишені. Після цього виготовлення плаката можна вважати завершеним.

Крім рекламних плакатів, ми також можемо виготовити постери інформаційного призначення для навчальних закладів, медичних установ, державних і громадських організацій. Вартість кожного замовлення розраховується індивідуально, проте в цілому наші ціни більш ніж конкурентоспроможні і клієнтоорієнтованої, терміни виготовлення мінімальні, а якість не викличе у вас жодних нарікань.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!