Як відомо, будь-яка друкувана продукція виконує інформативну і пізнавальну функції, що так важливо для сучасної реклами. Друк плакатів в Києві є той вид діяльності, без якого не обійтися жодній компанії, яка бажає залучити потенційних покупців. Найбільш поширеним видом друку, здійснюваний нашою компанією, є широкоформатний друк, яка, по суті, являє собою зовнішню рекламу. У поєднанні з міцним матеріалом, представленим банерною тканиною, папером або флаговою тканиною, спеціальні сольвентні чорнила дозволяють виділити нашу продукцію з безлічі конкурентів, адже наш друк відрізняється особливою стійкістю до міських умов середовища.

Поєднуючи якість виробничого процесу і порівняно низьку ціну, послуги нашої друкарні представляються найбільш прийнятними для будь-якої організації або компанії, яка бажає виготовити зовнішню рекламу. Оформити вітрини, брендувати транспортні засоби, створити вивіски, дахові установки, перетяжки, щити, брандмауери, тенти – все це можливо, завдяки друку плакатів в Києві.

Звернувшись до нас, Ви зможете замовити інтер’єрний широкомасштабний друк, який останнім часом користується великою популярністю. Використовуючи високоякісний фотопапір, акварельний папір, світлорозсіювальну плівку, художнє полотно і шовк, ми виробляємо друк плакатів найбільших розмірів. Як правило, таку продукцію замовляють для оформлення інтер’єрів та офісів, торгових залів і вітрин, оформлення презентацій та виставкових стендів, створення театральних і студійних декорацій, виготовлення світлових конструкцій і так далі.

Друк плакатів в Києві – відмінна можливість візуалізувати всі Ваші ідеї з того чи іншого рекламованого продукту. Наші фахівці допоможуть Вам і з розробкою оригінал-макету плаката, враховуючи такі необхідні складові, як висока якість самого матеріалу, так і точність графічних рішень, без яких передача кольору не буде можливою.

Використовуючи найновіші підходи до обробки цифрового зображення за рахунок технологічного профільного обладнання, продукція нашої поліграфії якісна, яскрава і відрізняється тривалим терміном служби. Характерною особливістю роботи нашої компанії є також післядрукарська обробка, яка виконується за допомогою лаку або ламінування.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!