На перший погляд, питання про те, де роздрукувати плакат, не повинен викликати серйозних труднощів. На сьогоднішній день існує величезна кількість друкарень і фотоательє, які пропонують професійний друк в Києві. Однак до вибору такої компанії потрібно підходити досить уважно. Адже далеко не всі друкарні здатні надати послуги гідного рівня.

Якість поліграфії великих форматів залежить, перш за все, від типу обладнання та професіоналізму співробітників. Сучасний широкоформатний принтер, стійкі чорнила і досвідчені друкарі – гарантія відмінного результату. Тому, замовляючи де-небудь друк плакатів в Києві, зверніть увагу на ці фактори. Звертаючись в поліграфію, оснащену сучасним друкарським обладнанням, ви отримаєте яскравий і виразний продукт.

Потужна технічна база та штат досвідчених фахівців – головний ресурс нашої друкарні. Ми пропонуємо замовити високоякісний друк всіх форматів в Києві і, в тому числі, приймаємо замовлення на друк фотографій будь-якого формату. Оперативні терміни виконання, реалістичність зображення і індивідуальний підхід – компоненти нашої роботи. Наші клієнти завжди залишаються задоволені результатом друку плакатів і дивуються як добре вийшло.

Навіть професійні друкарські пристрої, так чи інакше, спотворюють кольору. Щоб уникнути цього необхідно виконувати колірне калібрування. Для того щоб ми могли знайти потрібний баланс кольору, просимо надавати макети для друку плакатів в профілі CMYK. Наприклад, обов’язково переконайтеся в тому, що при підготовці макета плаката до друку ви перевели шрифти в криві і залишили поля 3 мм під обрізання.

Як технічні можливості друкарні дозволяють втілювати оригінальні ідеї при замовленні широкоформатного інтер’єрної друку і навіть друку великих фотографій? Наприклад, один з елементів плаката може «виходити за рамки» площі, мати об’ємну фактуру, бути прикрашеним різьбленням або лаком. Творіть і фантазуйте, а ми реалізуємо ваші задуми при замовленні плаката!

Звертайтеся в друкарню PrintPlakat і будьте впевнені в чудовому результаті друку плакатів будь-яких форматів!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!